Іграшка танк Леопард 2 інерційний

Іграшка танк Леопард 2 інерційний
Іграшка виконана з пластику
Біля танка крутиться башта, рухається дуло.
Усі деталі видно на фотографіях. Це найпростіші та найдешевші моделі даної серії іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 50 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



