Конструктор для малюків Машина рятувальників, звук, світло Біло-сірий
738 ₴
- В наявності
- Код: PD55-11/12/17/18
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор
"Рятувальні машинки" підходить для дітей старше 3-х років
Всі елементи машини представлені у вигляді конструктора, який з'єднується за допомогою пластмасових шурупів.
У процесі гри у малюка тренується моторика, координація рук та очей. Машинку можна збирати та розбирати, що розвиває мислення та уважність.
Гра з таким конструктором знайомить дитину з першими навичками моделювання та конструювання, а також розвиває фантазію.
У комплекті:
- дриль
- викрутка з різними насадками
- Деталі для створення машини
Функції:
- звук
- світло
Батарейки 2 шт. типу АА у комплект не входять
55-56 деталей
4 види: туристична машина, поліція, швидка допомога, пожежна охорона
"Рятувальні машинки" підходить для дітей старше 3-х років
Всі елементи машини представлені у вигляді конструктора, який з'єднується за допомогою пластмасових шурупів.
У процесі гри у малюка тренується моторика, координація рук та очей. Машинку можна збирати та розбирати, що розвиває мислення та уважність.
Гра з таким конструктором знайомить дитину з першими навичками моделювання та конструювання, а також розвиває фантазію.
У комплекті:
- дриль
- викрутка з різними насадками
- Деталі для створення машини
Функції:
- звук
- світло
Батарейки 2 шт. типу АА у комплект не входять
55-56 деталей
4 види: туристична машина, поліція, швидка допомога, пожежна охорона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 11 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Тип | Транспорт |
| Колір | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴



