Конструктор Будівельна техніка, Куля Сюрприз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5.5 мм |
| Довжина упаковки | 21.5 мм |
| Ширина упакування | 28.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴





