Конструктор поліціянти та пожежники, набір з 8 куль сюрпризів



390 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-920-13
+380 (96) 048-56-85
Ганнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор поліціянти та пожежники, набір з 8 шаров сюрпризів.
В кожній кулі деталі, з яких можна зібрати 3 види техніки.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 5.5 мм |
| Довжина упаковки | 21.5 мм |
| Ширина упакування | 28.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



