Колекція металопластикових машин від виробника X Toys презентує яскраві, високоякісні і деталізовані моделі міський спецтехніки в масштабі 1:43.
Спецтехніка XG 877 - A 92 B виконана в стилі самої знаменитої машини спеціального призначення - вантажівку зіл 4329 сміттєвоз!

Автомобіль призначений для транспортування різних вантажів у кузові, який надійно зафіксований на вантажній платформі.
Дизайн володіє класичним поєднанням кольорів: помаранчевий.
Головна особливість стилю - емблема на водійських дверцятах кабіни і напис "чисте місто" набортах кузова.
Особливості моделі:
- металопластикова конструкція;
- інерційний механізм;
- рухомі деталі;
- масштаб 1:43.
Збери всю колекцію машин і поповни свій автопарк реалістичними моделями найпопулярнішою міської спецтехніки!
Також є інші модифікації і забарвлення ретро вантажівки Зіл 4329 , в магазин!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 200 ₴











