Ігровий набір Роблокс 12 фігурок з вихованцями зброєю аксесуарами Р 19300
Набір містить 12 пластикові фігурок основних персонажів Roblox, зброя, аксесуари, вихованців. Перелік персонажів можна подивитися на фото.
У фігурок рухливі руки, ноги, взаємозамінні частини.
Якісні фігурки будуть радувати дитини своєю схожістю і дозволяють втілювати найрізноманітніші сюжети в реальність.
Саме час зібрати свою команду комп'ютерних-героїв і битися з друзями в чесному бою!
Відправлення: Укрпоштою - за передоплатою, новой почтой - накладений платіж або передоплата.
Залишилися питання? - зателефонуйте або напишіть в вайбер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









