Масштабоване модель тролейбуса 6407 з серії «Автопарк» - це яскрава іграшка з наявністю усіх основних деталей цього тролейбуса.
Машинка виконана дуже акуратно і якісно. Докладна деталізація, металевий корпус і гумові покришки на колесах робить дану модель максимально схожою з цим тролейбусом.
У салоні встановлені сидіння для пасажирів. Крім цього тролейбус обладнаний механізмом інерційного руху.
Ця красива і яскрава модель з безліччю ретельно виконаних деталей може стати окрасою будь-якої дитячої колекції транспортних засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трамвай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴






