Раді представити вашій увазі, прекрасно деталізовану модель трамвая 6583 Play Smart, яка стане ідеальним подарунком не тільки для дитини, але і для дорослого, закоханого в автотехніку.
Металева модель 6583 є зменшеною копією реально існуючого трамвая. Оснащений інерційним механізмом.
Завдяки неймовірній реалістичності, трамвай стане прекрасним доповненням до колекції моделей, стильним аксесуаром для інтер'єру або відмінною ігровий машинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трамвай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



