Реалістична модель міського транспорту від торгової марки Play Smart відмінно деталізована в масштабі 1:48.
Машина ГаЗ-13 "Чайка" оснащена інерційним механізмом і відкриваються дверима.
Металевий корпус, наявність інерційного механізму і рухомі елементи роблять іграшку неймовірно захоплюючою і функціональної у процесі гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴






