Великий колісний тракторр бульдозер з ковшем.
Трактор оснащений інерційним механізмом і рухомими функціональними деталями.
Трактор оснащений інерційним механізмом і рухомими функціональними деталями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴








