Ігровий набір героїв Свинка, 5 персонажів №1




Набір героїв улюбленого дітворою мультфільму Свинка П.
У наборі 5 персонажів. Пластикові фігурки, з вінілової головкою.
Ручки, ніжки, голова рухливі. Висота фігурок 4-5 див.
Іграшки упаковані в картонну коробку.
У наборі 5 персонажів. Пластикові фігурки, з вінілової головкою.
Ручки, ніжки, голова рухливі. Висота фігурок 4-5 див.
Іграшки упаковані в картонну коробку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴



