Планшет Абетка - обучающая игрушка
Развивающая игрушка планшет Абетка - позволит Вашему малышу выучить Украинский алфавит в игровой форме.
В игрушке 6 режимов:
1. Перерва: «Перерва! Треба відпочити та побешкетувати, терміново потрібна рухлива гра! Давай пограємо у гру «літачок». Рухлива гра для активного відпочинку.
2. Слова: «Вчимо букви та слова. Слухай уважно назви тварин та запам’ятовуй». Зоо-абетка, цифри, кольори.
3. Навчання: «Кожна буква має свій віршик. Послухай їх». 43 вірші про букви та цифри.
4. Іспит: «А тепер іспит! Давай перевіримо твої знання! Слухай уважно запитання та натискай картинки-відповіді». 85 запитань (знайди букву, тварину, кольорову цифру, натисни цифру).
5. Мелодії: «А тепер веселощі! Давай танцювати та співати»! 3 мелодії, 1 весела пісня.
6. Вірші: 2 вірші А.Барто в українському перекладі.
"Країна іграшок" дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
В игрушке 6 режимов:
1. Перерва: «Перерва! Треба відпочити та побешкетувати, терміново потрібна рухлива гра! Давай пограємо у гру «літачок». Рухлива гра для активного відпочинку.
2. Слова: «Вчимо букви та слова. Слухай уважно назви тварин та запам’ятовуй». Зоо-абетка, цифри, кольори.
3. Навчання: «Кожна буква має свій віршик. Послухай їх». 43 вірші про букви та цифри.
4. Іспит: «А тепер іспит! Давай перевіримо твої знання! Слухай уважно запитання та натискай картинки-відповіді». 85 запитань (знайди букву, тварину, кольорову цифру, натисни цифру).
5. Мелодії: «А тепер веселощі! Давай танцювати та співати»! 3 мелодії, 1 весела пісня.
6. Вірші: 2 вірші А.Барто в українському перекладі.
"Країна іграшок" дарує можливість для навчання в невимушеній атмосфері гри. З нами весело вчитися, легко і цікаво! Озвучено українською мовою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 2 см |
| Длина | 21 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Звуковой плакат |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 18 см |
| Производитель | Країна іграшок |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 4 мм |
| Длина упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 27 мм |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴








