Будиночок FDE 8658 – це ванна кімната маленький коали з дивовижною опрацюванням деталей, що робить іграшку особливо захоплюючою.
Стіни фасаду імітують цегельну кладку, двері і віконця роблять будівлю ще більш привабливим.
Всередині будинок виглядає ще привабливіше, ніж зовні. У комплекті ви знайдете меблі та інші предмети інтер'єру, щоб облаштувати житло коали: ванну, унітаз, раковину, кошик та ін.
Головний персонаж будиночка - маленький плюшевий коала в платтячку. Голова, ручки і ніжки фігурки рухаються, роблячи гру з нею неймовірно цікавою.
Висота фігурки - 7,5 див.
Ігровий набір поєднується з іншими наборами серії «Місто Коал» і дає можливість вибудовувати з кімнат багатоповерхові будинки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Family |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 570 ₴








