Спеціальні машини: Конструктор машина рятувальників




Конструктор машина рятувальників
Склад:
100 деталей
інструкція для збірки
сюрприз - випадкова постать одного з персонажів Дитячого патруль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



